I-deja.lv

dejas, kas rodas no idejas | idejas, kas rodas no dejas

!!!! no 2015.gada esam jaunajās telpās-

Lāčplēša ielā 60, 2.stāvā !!!!

.

I-DEJAS MĀJĀ radoši sadzīvo vairāk kā 30 dažādas dejas nodarbības pieaugušajiem, praktiskie semināri un nodarbības personībai un dzīves līdzsvaram, dejas un mūzikas nodarbības bērniem.

Nodarbības pie profesionāliem pasniedzējiem I-DEJAS MĀJĀ radītas vienkāršiem pieaugušajiem un jauniešiem (ir arī pāris bērnu nodarbības) – cilvēkiem, kas vienkārši vēlas dejot. Un noteikti arī tiem, kam nav iepriekšējas pieredzes- nāciet droši – šī vieta ir radīta Jums!

I-DEJAS MĀJAS princips: vienkāršība un profesionalitāte mājīgā vidē

 

pieteikties jaunumiem

 

.

video par mums-iedvesmai

.

 

Kam radītas nodarbības I-DEJAS MĀJĀ?

- Cilvēkiem, kas vēlas dejot, sevi attīstīt caur deju un gūt prieku caur kustību. Lielākoties pieaugušajiem, bet ir mums arī radoši attīstošas nodarbības bērniem. Savā ziņā mēs dodam cilvēkiem skaistu, dejisku alternatīvu fitnesa nodarbībām. Lai gan I-DEJAS MĀJAS pasniedzēji ir profesionāli sava amata pratēji, tomēr mūsu nodarbības ir vērstas uz ‘vienkāršo’ cilvēku, kas vēlas savu dzīvi bagātināt ar radošām izpausmēm, tai skaitā, deju. Mums ik pa laikam jautā- vai cilvēki bez priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes drīkst nākt? Mēs atbildam- jā, protams. Jo dejas misija kopš tās pirmsākumiem ir bijusi prieka vairošana pasaulē

Kas īsti ir dejas un personības kultūras centrs I-DEJAS MĀJA?

Tā ir profesionālu pasniedzēju apvienība, kas apvienojušies zem viena jumta jeb vienās telpās. Biedrība ‘I-DEJAS MĀJA’, kas pēc savas būtības nozīmē organizāciju, kas vērsta uz kopīgu mērķu sasniegšanu, ne peļņu. Mūs nesponsorē neviens, mēs iztiekam bez valsts atbalsta; kopīgiem materiālajiem mērķiem- mūsu vides uzlabošanai- mēs ziedojam paši un vācam ziedojumus (Atvērto durvju dienās). Ka’zi, iespējams, tā arī turpināsim! :)

Kad viss sākās?

Projekta idejas iesākums bijis ap 2005.gadu, bet tās izkristalizējies rezultāts- 2008.gada nogalē. Dejas un personības kultūras centrs I-DEJAS MĀJA savu regulāro nodarbību režīmu uzsāka 2009.gada 5.janvārī, ar 9 dažādām nodarbībām 8 pasniedzēju vadībā, laika gaitā gan pasniedzēju, gan dažādo nodarbību skaitu palielinot līdz vairāk kā 30 nodarbībām ap 20 pasniedzēju vadībā.

Savas darbības laikā I-DEJAS MĀJA ieguvusi savu popularitāti, lielākoties, pateicoties reklāmai ‘no mutes mutē’, kas liecina labu par nodarbību kvalitāti, profesionāliem un jaukiem pasniedzējiem, piedāvājuma klāsta interesantumu un, kas vairākkārt dzirdēts- vienkārši fantastisko atmosfēru

video (7:38′) – kāpēc cilvēki dejo

pētījums- deja padara mūs gudrākus (angliski)