I-deja.lv

dejas, kas rodas no idejas | idejas, kas rodas no dejas

Starptautiskās Dejas Dienas + remontu noslēguma svinības

.

.

.

trešdien, 29.aprīlī ’15, 19:00-22:00

AICINĀJĀM –
radoši piepildītas Dejas Dienas svinības

ar deju paraugdemonstrējumiem,
deju soļu degustēšanu un konkursiņiem!
Nāciet- svinēsim Starptautisko Dejas dienu kopā,

svinot un priecājoties par jauno telpu remontdarbu noslēgumu!

LogoFacebook

                                       .

 

Svinējām

gan radoši pavadot laiku,

gan ko uzzinot par I-DEJAS MĀJAS nodarbībām,
gan nodegustējot šo nodarbību esenci,
gan pieredzot pasniedzēju un viņu studentu deju paraugdemonstrējumus,
gan arī izspēlējot nodarbību dāvanu kartes radošos konkursiņos!

.

Bija Capoeira, Laikmetīgā deja, bija gan Stepa deja, gan Īru stepa deja, bija Indiešu klasiskā deja, Āfrikāņu dejaOrienta dejaSalsa, bija arī Somatikas un personības izziņas pieskāriens, Fast Feet Entertainment un Catalyst DG deju izrāžu skices un vēl un vēl!

.

.

.

un tātad –
Laiks – trešdiena, 29.aprīlis ’15, 19:00-22:00
Vieta – I-DEJAS MĀJA, Lāčplēša ielā 60 (ieeja pa centrālajām durvīm!) | karte
Dalība – ziedojums Jūsu pašu izvēlētā apmērā (noderēs mūsu jauno telpu remonta izmaksu segšanai)
Līdzi – ērts tērps ērtām kustībām, zeķes/deju apavi, labi draugi, pozitīvs garastāvoklis un kāds veselīgs gardums kopīgam svētku galdam

.

                                                                 .

līdz 20.aprīlim notika AKCIJA, sūtot īsus citātus/aforismus (info[at]i-deja.lv)

par deju, idejām, radošumu un personības izaugsmi, ar ko nu jau pamazām izdaiļojam I-DEJAS MĀJAS vismazākās un pelēkākās telpas;)

Svinību vakarā izlozēsim vienu laimīgo, kas saņems dāvanu no I-DEJAS MĀJAS

(loterijā piedalās katrs izmantotais citāts, t.i., jo vairāk atbilstošus citātus iesūtīsiet, jo lielākas iespējas tikt pie dāvanas;)

.

.

.

par to, kas notiek I-DEJAS MĀJĀ, lasiet te:
DEJA | PERSONĪBA | nodarbības BĒRNIEM

                     .

.

ieskatieties VIDEO –

kā mums citreiz gāja šādā ballītē!

                     .

                                          .

.

…mazliet no vēstures…

I-DEJAS MĀJA kā projekts aizsākās kā projekts, kur kopīgās telpās apvienojoties 8 profesionāliem dažādu deju pasniedzējiem 2009.gada 5.janvārī notika pirmās regulārās nodarbības. Šobrīd I-DEJAS MĀJA pulcē vairāk kā 20 pasniedzējus, kuri vada aptuveni 30 dažādas dejas nodarbības pieaugušajiem, praktiskos seminārus un nodarbības personības izaugsmei un dzīves līdzsvaram, kā arī dejas un mūzikas nodarbības bērniem.

I-DEJAS MĀJA darbojas arī Radošo kvartālu un teritoriju asociācijas ietvaros, bagātina Rīgas kultūras dzīvi un paplašina neformālās izglītības iespējas iknedēļas nodarbību, organizētu viesmākslinieku meistarklašu, ikgadējās starptautiskās Dejas dienas svinību (29.aprīlis), tematisku deju vakaru, improvizācijas vakaru formā, kā arī piedaloties festivālos visā Latvijā (POSITIVUS, LABA DABA, Give&Get, u.c.)

6 gadu darbības laikā „I-DEJAS MĀJA” ir ieguvusi popularitāti pateicoties reklāmai „no mutes mutē”, kas liecina par labu nodarbību kvalitāti, profesionāliem un jaukiem pasniedzējiem, plašo piedāvājuma klāstu  un, kas bieži uzsvērts – fantastisko atmosfēru. “Reklāmas budžets” radīts no „I-DEJAS MĀJA” dibinātājas un saimnieces Ineses Upes un pārējo pasniedzēju entuziasma

Šis pats entuziasms ir pamatā šī, 2015.gada, lielajam notikumam- I-DEJAS MĀJAS pārvākšanās uz jaunajām telpām un to izremontēšana (janvāris-aprīlis). Remontu, galvenokārt, veica I-DEJAS MĀJAS pasniedzēji, dejotāji un vienkārši- draugi- pašu rokām, un droši vien tieši tāpēc daudzi saka- telpas esot sirsnīgākas kā iepriekšējās ;)

Kāda dalībnieka atsauksme no pagājušā gada I-DEJAS MĀJAS svinību pasākuma: „Paldies par pasākumu, tas bija kaut kas brīnišķīgs!! Nekad, nekad vēl nebija piedzīvota tāda kopienas pieredze, kas var tā bagātināt…dot prieku un enerģiju! Un atnākot uz I-DEJAS MĀJU sanāk satikt tik daudz draugu un domubiedru- sajūta tik laba, kad saprotu, ka ir kopīgas intereses, ir kopīgs informatīvais lauks, kā arī- pašai kļūstot labākai, interesantākai, arī citi liekas gaišāki :)”

 

.

idejas, kas rodas no dejas | dejas, kas rodas no idejas