I-deja.lv

dejas, kas rodas no idejas | idejas, kas rodas no dejas

I-DEJAS MĀJA @ POSITIVUS ’16

.

.

16., 17.jūlijs’16 | Dabas skatuve un apkārtne
rīta mošanās nodarbības-
Āfrikāņu dejas, Capoeira, Lēnā joga,
Somatika, Balss meditācija, TRX, Taidzi

Jau kuro gadu, tradicionāli, dejas un personības kultūras centra I-DEJAS MĀJA pasniedzēji dodas izbraukumā uz Salacgrīvu, POSITIVUS festivālu, lai tur sniegtu savu nodarbību baudījumu. Šīs vasaras ritms trijās vietās paralēli: uz, aiz un pie Dabas skatuves (abas dienas vienādos laikos) –

.

Uz Dabas skatuves:

.

10:00-10:30
Āfrikāņu dejas
Modīsimies reāli aktīvi un enerģiski! Šī būs ne tikai lieliska fiziskā slodze, bet arī emocionāla atbrīvošanās, maksimāli pietuvinoties mūsu sākotnējai būtībai. Pastāvēs tikai Tu un ritms- tamtama un Tavas sirds ritms
Pasniedz Alina Čaus, studijas ‘Whilte Wild Africa’ vadītāja, pasniedz Āfrikāņu dejas I-DEJAS MĀJĀ

.

10:30-11:00
Capoeira
Ieskandināsim dienu saulainās Brazīlijas ritmos ar Capoeiru. Tā ir māksla, kas sevī apvieno deju, cīņu, mūziku un filozofiju. Tā ir spēle, kas attīsta cilvēka koordināciju, spēku un lokanību, kā arī māca sadarboties ar partneri, tai pat laikā izpaužot sevi.
Pasniedz Marita Graudiņa – nodarbojas ar Capoeiru kopš 2008. gada. Pieredzi saņēmusi no meistariem meistarklasēs Latvijā un Eiropā, kur apguvusi plašu mācīšanas metodikas klāstu un tradicionālus un inovatīvus pasniegšanas paņēmienus. Pasniedz Capoeiru I-DEJAS MĀJĀ

.

Kāpā aiz Dabas skatuves:

10:00-11:00

Lēnā joga
Lēno jogu Sanita Rībena sāka praktizēt pati, mājās, vingrinājumus atlasot intuitīvi- balstoties savā vairāk kā 10 gadus ilgajā jogas pieredzē. Iedvesmas avoti ir Yin joga, Integrālā joga, Hatha joga, Kundalini joga, Mooji un Tolle. Atslēgas vārds ir jau pašā nosaukumā- gandrīz viss norit ilgi, lēni un ļoti mierīgi. Ļoti saudzīgi un vienkārši.
Līdzīgi kā visapkārt mums viss pulsē un mainās- gan gadalaiki nomaina cits citu, gan jūrā paisums mijas ar bēgumu- LĒNAJĀ JOGĀ visam ir lēnāks ritms, apvienots ar dziļu ieklausīšanos savā ķermenī.
No rudens Sanita Lēno jogu gatavojas pasniegt I-DEJAS MĀJĀ

.

11:00-12:00
Somatika | auguma apzināšanās
Mums katram ir augums- ķermenis, prāts un jūtas. To līdzsvars dod harmonijas izjūtu un vispusēju veselību.
Veselība = veselums.
No somatikas skatpunkta- pieredzot sevi visā veselumā mēs esam tuvāk veselībai, kurā dzīvo gan iekšējais miers, gan harmonijas izjūta, kas atgūstas, kad atgriežamies Mājās – savā ķermenī, pie sava kodola, tuvāk savai autentiskajai identitātei. Atgūstam savu centru un varam būt dzīvīgākā kontaktā ar ārpasauli.
Pasniedz Inese Ločmele, auguma psihoterapeite, radošuma un somatikas praktisko semināru un terapeitisko deju pasniedzēja, dejas un personības kultūras centra I-DEJAS MĀJA dibinātāja un saimniece
www.somatika.lv

.

12:00-13:00
Balss meditācija
Dinamiskā meditācija jūras malā pozitīvai rīta noskaņai un enerģijas uzlādei dienas sākumam! Elpa, vizualizācija un enerģiju vairojoša kustība. Līdzsvars, iezemēšanās un klātbūtne. Sevis sajušana dabā un savā dabiskajā pilnībā.
Pasniedz Sanita Duka, režisore un drāmas pedagogs. Pasākumu, procesuālu izrāžu un sociālā teātra režisore, drāmas pedagogs ar 15 gadu pieredzi. Teātra apmācības metodes un improvizācijas tehnikas apguvusi starptautiskās meistardarbnīcās, teātra metožu festivālos Latvijā, Lietuvā, Zviedrijā, Vācijā, Itālijā, u.c.
Sanita pasniedz balss meditācijas nodarbības dejas un personības kultūras centrā ‘I-DEJAS MĀJA’

.

Uzkalniņā pie Dabas skatuves:

10:00-11:00
TRX® Piekares treniņu sistēmas:
Nodrošina ātru, efektīvu kopējā ķermeņa treniņu. Palīdz nostiprināt dziļo muskulatūru. Palielina muskuļu izturību. Var vingrot cilvēki ar dažādu fizisko sagatavotību (no sportistiem līdz bērniem un senioriem).
Pasniedz Andrejs Babijs, sertificēts TRX® personālo treniņu instruktors, TRX Boot grupu un TRX FORCE treneris, I-DEJAS MĀJAS tuvākais kaimiņš (1.stāvs)

.

11:00-12:00
Taidzi rīta nodarbība
Lai izjustu dziļāku miera un stabilitātes sajūtu savās dienas gaitās ­ modināsim ķermeni, prātu un sirdi ar elegantām, plūstošām taidzi kustībām līdzvaram un vingrinājumiem rīta mundrumam.
Sajutīsim enerģiju sevī un visapkārt, papildināsim un pilnveidosim iekšējās enerģijas rezerves.
Nodarbību vada: Evita Kristapsone un Jānis Briedis kopā ar meitu Elizabeti