I-deja.lv

dejas, kas rodas no idejas | idejas, kas rodas no dejas

Yamaha mūzikas klase mazajiem

______________________________________________________
.
Kopš 2015.gada,
I-DEJAS MĀJAI pārceļoties uz telpām citā Rīgas pusē,
diemžēl, I-DEJAS MĀJAS un Yamaha mūzikas klases ceļi šķīrās,
burvīgo pasniedzēju Larisas un Līvas vadītajām
Yamaha mūzikas nodarbībām paliekot Klusā centra apvidū
______________________________________________________
.
.
                                   .
Nodarbības

Zīdainīšiem no 4 līdz 18 mēnešiem piedāvājam muzikāli-attīstošas nodarbības programmā “Robis”. Kopā ar vecākiem mazuļi mācās klausīties mūziku, dziedāt vienkāršās dziesmas, skaitīt pantiņus. Dažādu ritma instrumentu spēle, pieskārieni un krāsainie lakati palīdz uztvert mūzikas pulsāciju un tēlu. Koordinācijas attīstībai tiek piedāvāti dažādi vienkārši vingrinājumi, atbilstoši mūzikas saturam. Liela uzmanība tiek piešķirta bērnu komunikācijai un patstāvībai, pašiem izvēloties veidu, kā izzināt pasauli.

Mazuļiem no 2 līdz 4 gadiem nodarbības notiek programmas „Mazulis un mūzika” ietvaros. Šīs programmas galvenais mērķis ir nostiprināt mūziku kā komunikācijas mēdiju, bērni un vecāki iegūst muzikālās rīcības iemaņas. Kopīga dziedāšana, dzejoļu skaitīšana, ilustrāciju vērošana mācību grāmatās palīdz attīstīt runāt prasmi, fantāziju un spēju izteikties. Mūzika tiek savienota ar kustībām, dejošanu, pirkstu spēlēm un rituāliem. „Mazulis un mūzika” programmas būtiska īpašība ir tā, ka bērni gūst prieku no savas muzicēšanas, katra stunda kļūst par muzikāli saturīgu piedzīvojumu.

Par pasniedzējām

Nodarbības vada Larisa Carjkova un Līva Gailīte (www.yamahaskola.lv). Abas ir mūziķes un ir apguvušas YAMAHA mūzikas skolas licencēto programmu metodiku. Viņas regulāri papildinās semināros un dažādos kursos. Skolotājas ir augsti kvalificētas, ar pedagoģisko pieredzi un labu izglītību. Jaukas un mīļas!

 

Pieteikšanās

Larisa | larisa.carjkova[at]inbox.lv | 26063258