I-deja.lv

dejas, kas rodas no idejas | idejas, kas rodas no dejas

Akrojogas nodarbība

 

.

.

.

AkroJogas nodarbība apvieno jogas, partneru akrobātikas, akrojogas, terapeitiskās jogas un taizemes masāžas praksi. 2h laikā mēs praktizēsim akrojogu un partneru akrobātiku, iesildīsimies un izstiepsimies jogas un partneru jogas pozās un relaksēsim nodarbinātos muskuļus ar Taizemes masāžas palīdzību

.

Nodarbības paredzētas cilvēkiem ar vismaz nelielu pieredzi un zināšanām akrojogā* (bird, folded leave, vienkāršas balsta pozas un principi).

Nav nepieciešams ņemt līdzi pārinieku.

Pašreizējai fiziskai sagatavotībai nav nozīmes

* – bāzes pieredzi iespējams apgūt 2 dienu meistarklasē; tuvākai laiks vēl tiek saskaņots

.

Laiks

…nākamās nodarbības laiks tiek precizēts… | regulāri reizi mēnesī

Vieta

I-DEJAS MĀJA, Rīgā, Rūpniecības ielā 32b, 2.stāvā (ieeja no pagalma) | karte

Finansiālais ieguldījums: 15€

.

Pasniedz
Ilze Jēče, jogas un akrojogas pasniedzēja, holistiskā terapeite un NVO apmācību fasilitatore. Pēdējo desmit gadu laikā Ilze, izmantojot savu pieredzi, strādā un pasniedz nodarbības dažādās pasaules vietās, spēcinot un iedvesmojot cilvēkus un kopienas tiekties atdzīvināt un izdzīvot savu potenciālu.

Darbnīcās Ilze integrē tradicionālās dziedināšanas metodes un seno viedumu, lai cilvēkos veidotu holistisko pieredzi par prāta un ķermeņa vienotību.

Ilzes pieredze: sertificēta jogas terapeite (Institute of Natural Medicine Nepal), Taizemes masāža (Healing Hands Kathmandu un Thai massage circus), holistiskās terapijas (Vancouver School of Bodywork and Massage) un acroyoga (Partner acrobatics and flying therapeutics teacher training)

Plašāk par Ilzes pieredzi: www.ecobodywork.com

.

Pieteikšanās

Ilze | jece.ilze[at]gmail.com | 29592832